דניס צ׳רקוב

דניס צ'רקוב הינו שחקן ובלוגר ישראלי מהמובילים בישראל שהתפרסם בזכות סרטוני הווידאו הוויראליים שלו. דניס התחיל את דרכו ללא הכשרה רשמית ומהר מאוד החל להתפתח והבין שהתחביב שלו הפך לפרנסה העיקרית שלו. עובד הוא עם המותגים הגדולים בארץ ובעולם, פרארי, מזארטי, סוזוקי ועוד. כמו כן הוא משמש כשגריר של מונסטר אנרג'י, שגריר גופרו בישראל ועוד.

"מאז שאני זוכר את עצמי אני אוהב לצלם״, אומר דניס בנושא. ״את כל הסרטונים הראשונים שלי ברשת צילמתי בעזרת אייפון 4 בלבד, פשוט כי באותה תקופה לא היה לי כסף למצלמה. לא הרבה יודעים אבל הייתי עובד בחוף הים, מוכר כיסאות במשך שמונה שנים. אבל זה לא עצר אותי מלהגשים את החלום שלי ובכל יום הייתי דוחף את עצמי קדימה עד שעזבתי את העבודה בחוף, והתחלתי לעשות את מה שאני אוהב באמת״.

ואיך הגיעה ההצלחה?

דניס נזכר: ״כשפתחתי בפעם הראשונה את חשבון האינסטגרם שלי, ידעתי שזו האפליקציה המושלמת בשבילי. היא נתנה לי את החופש להביע את עצמי ואת הרצון להמשיך לצלם. כיום אני מתמקד ביצירת עבודה שמגשימה אותי, ואני חושב שאני נותן השארה גדולה לאחרים שרוצים גם להגשים את עצמם, להצליח וללמוד איך עושים את זה״.

ומה לגבי הסודות מאחורי הקלעים? ״תמיד הייתי מקבל את אותה השאלה ׳דניס, איך אתה עורך את התמונות שלך?׳״, מציין דניס. ״אז החלטתי שהגיע הזמן לשתף אתכם בסודות המיוחדים שלי. לקח לי שנים ללמוד ועוד שעות על גבי שעות וימים של עבודה קשה וניסיון עד שהצלחתי להגיע לאותם צבעים כל כך מיוחדים שאני אוהב, ואותם הלוקים שנותנים את המראה המיוחד של כל תמונה ותמונה. בעקבות כל הבקשות שקיבלתי הבנתי שהגיע הזמן לשתף אתכם והכנתי לכם חבילת פריסטים ייחודית שאיתה אני עורך את כל התמונות שלי ואני חושב שמתאימה לכל אחד ולכל תמונה".

דניס צ׳רקוב

דניס צ’רקוב הינו שחקן ובלוגר ישראלי מהמובילים בישראל שהתפרסם בזכות סרטוני הווידאו הוויראליים שלו. דניס התחיל את דרכו ללא הכשרה רשמית ומהר מאוד החל להתפתח והבין שהתחביב שלו הפך לפרנסה העיקרית שלו. עובד הוא עם המותגים הגדולים בארץ ובעולם, פרארי, מזארטי, סוזוקי ועוד. כמו כן הוא משמש כשגריר של מונסטר אנרג’י, שגריר גופרו בישראל ועוד.

“מאז שאני זוכר את עצמי אני אוהב לצלם״, אומר דניס בנושא. ״את כל הסרטונים הראשונים שלי ברשת צילמתי בעזרת אייפון 4 בלבד, פשוט כי באותה תקופה לא היה לי כסף למצלמה. לא הרבה יודעים אבל הייתי עובד בחוף הים, מוכר כיסאות במשך שמונה שנים. אבל זה לא עצר אותי מלהגשים את החלום שלי ובכל יום הייתי דוחף את עצמי קדימה עד שעזבתי את העבודה בחוף, והתחלתי לעשות את מה שאני אוהב באמת״.

דניס נזכר: ״כשפתחתי בפעם הראשונה את חשבון האינסטגרם שלי, ידעתי שזו האפליקציה המושלמת בשבילי. היא נתנה לי את החופש להביע את עצמי ואת הרצון להמשיך לצלם. כיום אני מתמקד ביצירת עבודה שמגשימה אותי, ואני חושב שאני נותן השארה גדולה לאחרים שרוצים גם להגשים את עצמם, להצליח וללמוד איך עושים את זה״.ומה לגבי הסודות מאחורי הקלעים? ״תמיד הייתי מקבל את אותה השאלה ׳דניס, איך אתה עורך את התמונות שלך?׳״, מציין דניס. ״אז החלטתי שהגיע הזמן לשתף אתכם בסודות המיוחדים שלי. לקח לי שנים ללמוד ועוד שעות על גבי שעות וימים של עבודה קשה וניסיון עד שהצלחתי להגיע לאותם צבעים כל כך מיוחדים שאני אוהב, ואותם הלוקים שנותנים את המראה המיוחד של כל תמונה ותמונה. בעקבות כל הבקשות שקיבלתי הבנתי שהגיע הזמן לשתף אתכם והכנתי לכם חבילת פריסטים ייחודית שאיתה אני עורך את כל התמונות שלי ואני חושב שמתאימה לכל אחד ולכל תמונה”.